svet.rs forum
Svet Zona Lepota i zdravlje CKM Moja beba Bravo Bravo girl
svet.rs
Forumi svet.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke ChatChat   PristupiPristupi 

"Svetova" ZLATNA JABUKA i GORKA MALINA
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Napiši novu temu   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    svet.rs forum -> Internet diskusija
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Anja
Član

Pridružio: 21 Jul 2003

PorukaPoslao: Utorak 23. Decembar 2003 23:09    Naslov:

DOKONI UM ::
Anja ::
DOKONI UM ::
Mislim da je je najbolji lik :

Premijer u ostavci Zoran Živković.
Treba li da objašnjavam... Laughing
Rasterao novinare, pokrenuo privredu, obećao da nikome nećemo dati zlato...ma vrhunski inteligentan lik Laughing

Prati ga Svetozar Marović,
ovaj crnogorski hrvat umesto dobar dan koristi rečenicu "Izvinjavamo se za svako zlo..."

Odmah iza njega je Dule Mihajlović
Oduševljava me...mesecima unazad...kada bi bio klub ljubitelja Dušana Mihajlovića i njegovih beseda je bih bio prva ovca koja bi se učlanila... Cool

Naposletku netreba zaboraviti ni likove sa estrade:

Jelenu Kartleušu kojoj vlasnik HAROLDSA u Londonu lično poklanja mantil Laughing
Eru Ojdanića sa onim kombinezonom pauka Twisted Evil
Koleta Šećeraša, za koga sve više priča ima da je gej... Question Exclamation Question

Pozdravljam sve koji su me pozdravili.
Upućujem čestitke za predstojeće Novogodišnje i Božićne praznike svima na forumu.
Veliki pozrav za koleginicu ANjU. Wink

Mnogo ti hvala na pozdravu. Otpozdrav!

A sto se Koleta tice... Ne mogu da verujem kako je NS mali grad.
Prica se da su Kole i Alen Selimovic "trpali" (izvinjavam se na izrazu, ukoliko vam smeta, vi nadjite rec koja bolje opisuje ono sto rade homoseksualci) Boru Novakovica!

Jezivo!!!

Bolje da se covek nije ni vracao iz Soluna.

Inace, ljudi, sta ima novo kod vas?

Ne gine nam ova tema do januara!

Danilo Ikodinovic je i dalje naj-cool lik!

Anja, ako si citala NACIONAL od pre tri nedelje novinar Milovan brkic je naveo ko su gej likovi u Novom Sadu i gde se okupljaju.
C I T A T Arrow
"... u novosadaskom klubu ATRIJUM ogranizuju se gej zurke na kojima sluze goli mladici sa keceljama a redovni posetioci ovih yabava su gradonacelnik Novog Sada Borislav Novalovic, gradski sekretar ya finansije Brkic, Bojan Pajtic, i vlasnik MK KOMERCA Miodrag Kostic..."

Da li je neko dematovao pisanje NACIONALA? NIJE ! Rolling Eyes
Da li je neko tuzio autora texta ili dnevni list ? NIJE ! Rolling Eyes
Sta kazes Anja Question Wink

Nisam citala Nacional, ali se vec duze prica po gradu.
Inace, ko ne zna - Atrijum (mesto okupljanja) se nalazi preko puta Saborne crkve!

JEZIVO!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
CECINI-FANOVI
Gost

PorukaPoslao: Četvrtak 25. Decembar 2003 19:49    Naslov: CECA JE NAJBOLJA!

CECA JE U SVAKOJ KATEGORIJI NAJBOLJA!ZNACI CECA BI TREBALA DA BUDE PEVACICA FOLK MUZIKE!ISKRENA,TALENTOVANA,LEPA,IDEALNA ZENA!

NAJGORA JE FOLK PEVACICA KARLEUSA,KOJA SA NJENIM OBECANJIMA NIJE NI VIDELA MTV,PUNA LAZI I MARKETINSKIH FAZONA!gradi SVOJU KARIJERU NA TRACANJU I LAZIMA!

za PEVACA VERUJEM DA BI ACA TREBAO DA PONESE TITULU!!!

CECA I ACA SU JEDINO DVA KVALITETNA FOLK PEVACA NA BALKANU I ONI ZASLUZUJU DA DOBIJU ZLATNU JABUKU!!!!

JEDNA JE SRPSKA BOGINJA CECA!!!!!
Nazad na vrh
Miroslav
Gost

PorukaPoslao: Subota 27. Decembar 2003 01:45    Naslov: Najgori

Mene su ove godine mnogo nervirali:
1.Voditelji Pinka Suzana Mancic (o njoj ne vredi komentarisati), Rada- City, koja samo zamuckuje kada prica i koristi ona aa iymedju recenica....
2.Grand sou (sa Sekom i slicnim)
3.Radikali zato sto su isuvise prepotentni i vredjaju sve sagovornike
4.Vlada Mandic i slicni sportisti (KOMENTAR NEPOTREBAN)
5.Trik FX, Djogani i slicne grupe
6.Jelena Karleusa i njen takozvani "svetski uspeh"
Nazad na vrh
Gost3
Gost

PorukaPoslao: Nedelja 28. Decembar 2003 12:19    Naslov: Niko

Po meni nema nigdje ni jednog pevaca- pevacice, dali je to POP ili FOLK koji su da kazes OK.
Ove god. su se svi samo bavili glupostima, ogovaranjima. Retko ko je gledao svoja posla. Mislim kada pevac padne na to da prica price iz svog privatnog, intinmog i sl. zivota onda je jasno koliko je sati, zar ne?
Jelena Karleusa je imala dobar start, ali je de mnogo digla medju oblake i pocela da prica gluposti bez smisla i veze. "haha, ja sam najbolja, mogu da kazem svima sta hocu..." A-a, ne ide!
Ceca opet je preterala mislim isto malo, mada mislim ok jeste tragicno sto se joj desavalo ali posle toga nemam pojma. Nekako mi se cini jeftinom plako, eno cak joj se na Homepage placaju slike, mislim hallo?!
A i sve je svela na to kako je bila u zatvoru, fino nije sigurno bilo ali ziva si, zdrava si, vani si, sta sada?
Goca Trzan npr. citavu god. je provela time pricajuci o Pecikozi i raznim glupostima.
Jedini koji po mom zasluzuju da se pred njima skida kapa u POP muzici su: Vlado Georgiev, Madam Piano, Ana Stanic, Ceca Slavkovic, Tose Proeski "tacka"
FOLK ne zelim ni da pominjem, kic, kic, kic.... imitacija, imitacija, imitacija.. Osim toga svi pevaju uz orientalni ritam muzike kao stu su Turska i slicno. To narodna ili FOLK muzika???? Od kada?
Zalosno, ali RAZOCARENJE !!!
Jedino sto mi se svidja ove god. imali su odlicne pesme ne Festivalima, po neka ovako, npr. : Blago onom ko te ima, Andjele, Rezervacija, Tebi je Lako, Dali Znas Da Te Ne Volim, Ovde Mesta nema....
To da, ostalo nule!
POZDRAV SVIMA SIROM SRBIJE I SIRMO SVETA, I ZELIM SVIMA SRECNU NOVU GODINU I BOZICNE PRAZNIKE!!! Rolling Eyes
Nazad na vrh
Anja
Član

PorukaPoslao: Nedelja 28. Decembar 2003 21:05    Naslov:

glas_razuma ::
E pa vidim da se vi jos niste opametili,pa i dalje brisete poruke.
Zaboravila sam ko je napisao ,al znam da je pisalo:nece nam biti nove teme do januara.Pa s obzirom da ce nam sada praznici,znaci redakcija nece ni pogledati sajt do februara.
ZAR NEVIDTE DA SVE REDJE DOLAZIMO NA OVAJ SAJT?????????????
Bas sam citala zadnji svet...Koristite svaku,ali svaku temu da biste se pohvalili.Evo par primera:
1. 18.str tema "odavno smo goli" Arrow Beogradska balerina Stasa Dimitrijevic (koja je svoj prvi intervju dala upravo za magazin "Svet" Exclamation
Arrow pa sta ako je dala svoj prvi intervju?vi niste sigurno zasluzni za to sto se slikala za Playboy.
2.3.str.Mislim da tu ne treba komentar jer kada bih sve komentarisala ovome ne bi bilo kraja
3.6.str. tema " Svet ne zatvara radnju ni preko praznika" Arrow Nasi vredni reporteri bice prisutni sirom Evrope...." Arrow ispravka,vasi citaoci iz inostranstva koji jos uvek imaju nade u vas pa vam salju te reportaze .Vasi reporteri ko zna gde ce biti ,ali da rade to nikako.Na kraju se samo neko potpise i eto vama "ekskluzivne vesti".Jer to je ipak Svet.
4.41.str.Iznad naslova pise "Najtirazniji tabloid u dijaspori "SVET PLUS" ......itd.Prvo i prvo odakle vama ta informacija?Drugo otkud mi to mozemo da znamo?VI nama to napisete jer znate da ne mozemo da vas provalimo,tako da se postavlja pitanje koji caspois(ili ti tabloid) je zaista najcitaniji u Evropi.

I na kraju:svima je pozata poslovica "Ko se hvali taj se kvari".Upravo je to bio vas slucaj.
Zelim vam lepo brisanje ovog komentara s iskrenom zeljom da cete se bolje osecati posle toga.
P.s.Iskoristila bih priliku da pozdravim i cestitam Novu godinu Anji,Dokonom,Aleksandri,Antilopi Maji,Julijani.izvinjavam se ako sam nekog zaboravila.sve najbolje Glas razuma

Hvala na pozdravu i cestitkama, mogu samo da kazem da i ja tebi zelim sve najlepse u novoj godini, kao i svima sa tvoje liste, ali i onima koji su prestali iz ociglednih razloga da dolaze na ovaj forum!!!
Nazad na vrh
Dea
Gost

PorukaPoslao: Utorak 30. Decembar 2003 17:54    Naslov:

Ma ova je stvarno glupo sto moramo da nagadjamo , bolje da ste vi ponudili neke opcije ko , sta ...
Nazad na vrh
Nada
Gost

PorukaPoslao: Sreda 31. Decembar 2003 05:55    Naslov:

Pesme koje su obelezile ovu godinu su:
1.Takvi kao ti {Nina Badric}
2.Kao so u moru {Aleksandra Radovic}
3.Da li znas da te ne volim {Magazin}
4.Rezervacija {Zana}
5.Uzalud se budim {Emina Jahovic}
6.Tebi je lako {Bojan Marovic}
7.Ivana Banfic i Hari Mata Hari {Navodno}

Od narodnjaka niko osim Lepe Brene.Napravila je povratak i njene stare pesme su ponovo zazivele.Svaka cast.
Nazad na vrh
faris
Član

Pridružio: 25 Dec 2003

PorukaPoslao: Sreda 31. Decembar 2003 14:05    Naslov: Srecna Nova!

Pre svega puno pozdrava svim posetiocima,kao i urednicima foruma i redakciji Sveta! Poseban pozdrav najboljoj voditeljki Jeleni Bacici-Alimpic!

Citao sam svakojake gluposti na forumu! Uvideo sam da vecina pise samo da bi odgovorili nekom,bez obzira na tacnost i verodostojnost svojih izjava! Pre svih to su fanovi "furiozna"(kako Nikola Golubovic kaze) Jelene Karleuse! Svako ima pravo na svoje misljenje, da voli ili ne voli nekog,ali neki od njih preteruju!Stoga sam resio da reagujem!
Tacno je da je ovo za Cecu bila vrlo teska godina! Neko je zeleo da je povredi,pa ju je ni krivu ni duznu strpao u zatvor! Mozete vi da je volite ili ne volite,ali trebali bi da se slozimo oko toga da ona nije zasluzila da bude u zatvoru, razdvojena od svoje maloletne deca, i to kao samohrana majka! Ali, za to postoji sudstvo,koje ociglednop u ovoj drzavi ne funkcionise, pa tek kad osete da ce "pasti" stranke na vlasti se sete da u ovoj drzavi treba da postoje neke normalne institucije! Da se vratim ja na Cecu_ zasto je ona kriva-sto je bila kuma Legiji, sto je posedovala trofejno oruzije? Nisu imali ni zbog cega da je drze u zatvoru,a ipak su to ucinili,i to 4 meseca! Nek im je na cast! Ali, nicija nije gorela do zore! Oni su "odsvirali" svoje,a Cecinno vreme je sada,a i tek dolazi! CECA JE JEDINA PRAVA ZVEZDA SA OVIH PROSTORA!
Svim ostalim moze da bude krivo sto je jedna "nepismena seljanka sa Juga" napravila i postigla uspeh na nasem estrasdnom nebu, a i sire, dok neke "ribe sa asfalta" mogu samo da sanjaju o tome!
Prema tome ja pozitivan glas dajem Ceci, jer je i pored silnih pritiska ostala BORAC! Jer ni pred kim nije pokleknula! Jer je ostala dosledna sebi i svojim idealima, jer je pokazala da je ona JEDINA PRAVA zvezda,cije je vreme bilo,jos uvek traje,a i dolazi!
Negativan glas-naj negativniji-dajem Jeleni Karleusi!Nije zbog albuma,imala je stvarno sjajan album,sa mnostvom hitova(mahom prepevanih grckih,ali nema veze),nepokon je "se skrasila" pored Bojana(finansijski... Sad )! Sigurno se pitate zasto onda ja njoj dajem negativan glas-evo zasto- zbog svih onih lazi koje je izrekla, svih praznih obecanja koje je dala, njenih plitkoumnih izjava o svojim koleginicama,a najvise zbog njene izjave u Svet plusu( prosto se najezim kad cujem da neko kaze - ekipa Sveta plus) vezane za Cecu:"Ko o cemu ***** o postenju"! Neznam ja ko je *****, ko je trckarao mostovima Beograda go, Ceca ili Jeca? Znaci za JK najveci minus! Nadam se da ce sledece godine popraviti svoje ponasanje,a i bogami obogatiti recnik...

E sad, ova godina ce jos i ostati u pozitivnom svetlu za sledece licnosti:
1) Olju Kovacecic - pokazala je ko je ko: ima sjajnu emisiju, odlican je novinar i pokazala je svim onim plasticnim barbikama sta znaci prava,zanske,jednostavna lepota!
2)Sanja Marinkovic - sjajna emisija,s puno dobrih,zanimljivih priloga,s uvek "svezim" temama!
3)Rada City - Ovo je za nju bila uspesna godina!
4) Robert Coban - uspeo da okupi sve zvezde nase estrade ne jednom mestu(na njegovoj svadbi),a i ima vodi sjajnu firmu ( ako tako mogu da kazem za sva izdanja koja izdajete)
5)Dara Bubamara,Viki Miljkovic,Jovana,Neda Ukraden - zbog dobrih albuma
5)Ana Nikolic - pokazala je svoje kvalitete,glasovne,a i one druge...
6)Beba Dragic i Jelena Bacic- mnogo su slatke,a pritom i super novinarke!
7)Sestre Sanja i Ksenija Mijatovic- super godina za njih!
I to bi bilo to

Negativni glasovi:
1)Suzana Mancic- NO COMENT (odvratno se ponasa,ali za svojih 48 dobro izgleda- njena izjava: Obukao me je butik taj i taj ( nesecam se kako se zove ) a ko ce da me svuce videcemo!
2) Dragana KAtic - Suzanina kopija
3) Vendi - obicna nepismena seljancura koja pred gostovanja u emisijama cita Vujakliju da bi posle ljudi mislili kako ona zna "strucne reci i izraze" a ona ih adnica ni sama ne razume
4)Tanja Vojtehovska - Dvolicna, odvratna i krajnje podmukla - prva je zapocela kampanju "Kako sto bolje srozati Cecu", prica lose o narodnjacima a poziva ih u emisiju! 3 pa 1 je odvratna emisija, 1 pa 3 je bila bolja!
5) Hanka Paldum - od hitova Crne kose,Voljela sam voljela spala na Svadjalicu! Zalosno!
6)Lepa Brena - jer nekim tamo seljacima daje "svetski sjaj" i zato sto smatram da je vec istrosena!

To bo bilo to! Puno pozdrava svima! Lepo se provedite za novaka! Sto zelim sebi, zelim svima vama!
Faris Wink
Nazad na vrh
MS
Gost

PorukaPoslao: Sreda 31. Decembar 2003 19:47    Naslov:

NAJGORA JE NARAVNO JELENA KARLEUSA.JEDNOSTAVNO I VEOMA JASNO-FUKSA!
Utripovana debilka!Sta cete vise?Ima jos mnogo toga ali dobro ima vremena.

NAJGORA JE I TATJNA AVOJTEHOVSKI,LICEMERNA I ZLOBNA I NEZAHVALNA ZENA!GAD!ANTIPATICNA!

NAJBOLJA JE A KO BI DRUGO NEGO CECA RAZNATOVIC?
ZAR TREBA ISTA RECI.TO SE VIDI.BORAC,JAKA LICNOST,ISTRAJNA,NESALOMIVA,OSTALA JE NAJLEPSA I NAJBOLJA A ALBUM KOJI SPREMA CE TEK BITI BUM.PORED SJAJNIH STANDRADNIH SARADNIKA OBECAVAJU I NOVI A TO SU KIKI LESANDRIC,JEDINI SRPSKI MUZICAR KOJI JE USPEO U SVETU,ZATIM KRIS HADZISTAMU KOJI CE MIKSATI I POSTPRODUCIRATI CECIN ALBUM U ATINI A KOJI POSTPRODUCIRA STINGOVE ALBUME,ANE OKSE,EROSA RAMACOTIJA i UOPSTE 80% ITALIJANSKE MUZICKE SCENE.

OD CECE SE UVEK NAJBOLJE OCEKUJE A ONA TO OPRAVDaVA IZ GODINE U GODINU.
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslao: Sreda 31. Decembar 2003 23:39    Naslov: 2004

CAO DRUSTVO!

SRECNA VAM NOVA 2004 GODINA I DA NAM U NJOJ (ZA RAZLIKU OD PREDHODNIH GODINA) BUDE MNOGO BOLJE I VESELIJE!

ALEKSANDRA
Nazad na vrh
XXX
Gost

PorukaPoslao: Četvrtak 1. Januar 2004 07:39    Naslov: Re: Srecna Nova!

faris ::
Pre svega puno pozdrava svim posetiocima,kao i urednicima foruma i redakciji Sveta! Poseban pozdrav najboljoj voditeljki Jeleni Bacici-Alimpic!

Citao sam svakojake gluposti na forumu! Uvideo sam da vecina pise samo da bi odgovorili nekom,bez obzira na tacnost i verodostojnost svojih izjava! Pre svih to su fanovi "furiozna"(kako Nikola Golubovic kaze) Jelene Karleuse! Svako ima pravo na svoje misljenje, da voli ili ne voli nekog,ali neki od njih preteruju!Stoga sam resio da reagujem!
Tacno je da je ovo za Cecu bila vrlo teska godina! Neko je zeleo da je povredi,pa ju je ni krivu ni duznu strpao u zatvor! Mozete vi da je volite ili ne volite,ali trebali bi da se slozimo oko toga da ona nije zasluzila da bude u zatvoru, razdvojena od svoje maloletne deca, i to kao samohrana majka! Ali, za to postoji sudstvo,koje ociglednop u ovoj drzavi ne funkcionise, pa tek kad osete da ce "pasti" stranke na vlasti se sete da u ovoj drzavi treba da postoje neke normalne institucije! Da se vratim ja na Cecu_ zasto je ona kriva-sto je bila kuma Legiji, sto je posedovala trofejno oruzije? Nisu imali ni zbog cega da je drze u zatvoru,a ipak su to ucinili,i to 4 meseca! Nek im je na cast! Ali, nicija nije gorela do zore! Oni su "odsvirali" svoje,a Cecinno vreme je sada,a i tek dolazi! CECA JE JEDINA PRAVA ZVEZDA SA OVIH PROSTORA!
Svim ostalim moze da bude krivo sto je jedna "nepismena seljanka sa Juga" napravila i postigla uspeh na nasem estrasdnom nebu, a i sire, dok neke "ribe sa asfalta" mogu samo da sanjaju o tome!
Prema tome ja pozitivan glas dajem Ceci, jer je i pored silnih pritiska ostala BORAC! Jer ni pred kim nije pokleknula! Jer je ostala dosledna sebi i svojim idealima, jer je pokazala da je ona JEDINA PRAVA zvezda,cije je vreme bilo,jos uvek traje,a i dolazi!
Negativan glas-naj negativniji-dajem Jeleni Karleusi!Nije zbog albuma,imala je stvarno sjajan album,sa mnostvom hitova(mahom prepevanih grckih,ali nema veze),nepokon je "se skrasila" pored Bojana(finansijski... Sad )! Sigurno se pitate zasto onda ja njoj dajem negativan glas-evo zasto- zbog svih onih lazi koje je izrekla, svih praznih obecanja koje je dala, njenih plitkoumnih izjava o svojim koleginicama,a najvise zbog njene izjave u Svet plusu( prosto se najezim kad cujem da neko kaze - ekipa Sveta plus) vezane za Cecu:"Ko o cemu ***** o postenju"! Neznam ja ko je *****, ko je trckarao mostovima Beograda go, Ceca ili Jeca? Znaci za JK najveci minus! Nadam se da ce sledece godine popraviti svoje ponasanje,a i bogami obogatiti recnik...

E sad, ova godina ce jos i ostati u pozitivnom svetlu za sledece licnosti:
1) Olju Kovacecic - pokazala je ko je ko: ima sjajnu emisiju, odlican je novinar i pokazala je svim onim plasticnim barbikama sta znaci prava,zanske,jednostavna lepota!
2)Sanja Marinkovic - sjajna emisija,s puno dobrih,zanimljivih priloga,s uvek "svezim" temama!
3)Rada City - Ovo je za nju bila uspesna godina!
4) Robert Coban - uspeo da okupi sve zvezde nase estrade ne jednom mestu(na njegovoj svadbi),a i ima vodi sjajnu firmu ( ako tako mogu da kazem za sva izdanja koja izdajete)
5)Dara Bubamara,Viki Miljkovic,Jovana,Neda Ukraden - zbog dobrih albuma
5)Ana Nikolic - pokazala je svoje kvalitete,glasovne,a i one druge...
6)Beba Dragic i Jelena Bacic- mnogo su slatke,a pritom i super novinarke!
7)Sestre Sanja i Ksenija Mijatovic- super godina za njih!
I to bi bilo to

Negativni glasovi:
1)Suzana Mancic- NO COMENT (odvratno se ponasa,ali za svojih 48 dobro izgleda- njena izjava: Obukao me je butik taj i taj ( nesecam se kako se zove ) a ko ce da me svuce videcemo!
2) Dragana KAtic - Suzanina kopija
3) Vendi - obicna nepismena seljancura koja pred gostovanja u emisijama cita Vujakliju da bi posle ljudi mislili kako ona zna "strucne reci i izraze" a ona ih adnica ni sama ne razume
4)Tanja Vojtehovska - Dvolicna, odvratna i krajnje podmukla - prva je zapocela kampanju "Kako sto bolje srozati Cecu", prica lose o narodnjacima a poziva ih u emisiju! 3 pa 1 je odvratna emisija, 1 pa 3 je bila bolja!
5) Hanka Paldum - od hitova Crne kose,Voljela sam voljela spala na Svadjalicu! Zalosno!
6)Lepa Brena - jer nekim tamo seljacima daje "svetski sjaj" i zato sto smatram da je vec istrosena!

To bo bilo to! Puno pozdrava svima! Lepo se provedite za novaka! Sto zelim sebi, zelim svima vama!
Faris Wink

Odlican komentar. Moram da se posebno sloim u vezi Fahrete Zivojinovic alias profucane Lepe Brene. Pa ona jedino zaostalim seljacima i onim jadnicima u dijaspori moze da prodaje sjaj, glamur i neku pamet i naravno istrosene pesmice od pre 20 godina.
PORUKA ZA BRENU: HEJ BRE PA AKO HOCES DA I DALJES BUDES U FAZONU MENJAJ SE ILI SE SKINI SA EKRANA...HM BOLJE RECENO UKIDAJ ONAJ JAVNI KUPLERAJ OD GRANDA! I MADONA JE DAVNO PRESLA 40-TU PA JE ODAVNO PROMENILA FAZON I STIL MUZIKE! TO JE SVETSKI, A NE MIKI MICO I USKE PANTALONE! UZAS!
Nazad na vrh
faris
Član

Pridružio: 25 Dec 2003

PorukaPoslao: Četvrtak 1. Januar 2004 17:13    Naslov: Srecno u 2004!

Puno ljubavi,srece,radosti,zdravlja,novca, da volite i budete voljeni, ljubite i budete ljubljeni! Da osetite sve lepote zivota u 2004 godini zali vam Faris Wink
Nazad na vrh
Anja
Član

PorukaPoslao: Četvrtak 1. Januar 2004 18:53    Naslov:

Zelim vam srecnu Novu Godinu!!!
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslao: Četvrtak 1. Januar 2004 22:17    Naslov:

Ma sta koji djavo nas mucite sa takvim glupim pitanjima koje najbojli a ko najgori?Mislim koja glupost,kako je ovde vec neko spomenuo nikoga neinteresuje nase misljenje..takoda nevidim svrhu svega ovoga!! Rolling Eyes !!Glupost!Sve stas e izdesavalo u Srbiji u zadnjih godinu dana je samo bruka i sramota za celi svet,tako da nevidim cim da se uopste hvalimo!!Nisam ni nacista ni rasista,SRPKINJA SAM..ali gledajmo realno!!
Svima zelim srecnu i uspesnu 2004 godinu i srecen bozicne praznike!
Nazad na vrh
Zlatan
Gost

PorukaPoslao: Subota 3. Januar 2004 13:52    Naslov:

Po meni ovu godinu obelezila je JK, jer su Mediji cele godine pisali cas negativno, a odmah zatim i pozitivno. Svake nedelje osvanula je po jedna naslovnica nekog Srpskog casopisa, pa pisalo i samo par reci o njoj. Bila je zaista zanimljiva medijima, narocito onda kada joj je trebalo usaditi neke cuvene izjave u usta... Novi album je prosao odlicno, a ja imam podatke koji potvrdjuju istinitost ove informacije. Zatim Spektakl na beoviziji, koji, iako su neki osporavali njegovu originalnost, ipak bio spektakl... Sve ono sto Jelena vec duze najavljuje, desice se veoma skoro, i verujte, da ce se vecina zaista iznenaditi i sokirati... A po meni naj negativniji Kole i Natasa... Da li neko zna da li su oni jos uvek zajedno?!
Ps. Svese koje zanima tok Jelenine karijere pozivam da posete [/url]
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    svet.rs forum -> Internet diskusija Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
Strana 3 od 11

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Svet Zona Lepota i zdravlje CKM Moja beba Bravo Bravo girl