svet.rs forum
Svet Zona Lepota i zdravlje CKM Moja beba Bravo Bravo girl
svet.rs
Forumi svet.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke ChatChat   PristupiPristupi 

Sastavi
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 34, 35, 36  Sledeći

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    svet.rs forum -> Bravo Girl
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
-aleksandra-
Pričalica

Pridružio: 15 Nov 2008

PorukaPoslao: Utorak 9. Decembar 2008 21:22    Naslov:

Predivno je!!Puno ti hvala!!!!Iskoristicu ga!!Carica si,majke mi....
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger MSN Messenger
susana_g
Stariji član

Pridružio: 23 Jul 2008

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 09:36    Naslov: ...

nema na cemu,i drugi put...samo reci Wink Wink Wink

i javi mi sta si dobila!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
-aleksandra-
Pričalica

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 13:25    Naslov:

Joj ovo ne moze....Dala nam je teze......
Evo:
-Odabrati slike priprode koja je poznata(svakodnevno je posmatrate)
-Uocavati i opisivati detalje slike pravilnim redosledom-od blizeg ka daljem ili obrnuto
-,,Oziveti'' sliku-opisati dinamicne scene(sta se krece,sta se cuje)
-Odabrati jedan detalj(stablo,most,deo obale,reke....) i detaljno ga opisati
-Pratiti prirodne pojave i kretanje zivih bica i opisati ga onako kako se stvarno u prirodi dogadja
VAZNO:Pravopis i upotreba stilskih figura.

Jel moze sastav po ovim tezama????Ljudi molim vas kao Boga!!!!Izvinite sto trazim svaki dan novi sastav.........Volela bih da mi neko pomogne!E,da ovo mi treba danas!!!!!!Sutra citamo!A u ponedeljak je pismeni!!!!!!!!!HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh
Anett
Stariji član

Pridružio: 24 Avg 2008

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 14:50    Naslov:

DanijelayUker, imam ja za Vuka, ako ti treba jos uvek ..kazi mi napisacu ti..
Dobila sam 5 za taj sastav..
Nazad na vrh
POLICE GIRL
Član

Pridružio: 06 Dec 2008

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 17:23    Naslov:

Citat:
Joj ovo ne moze....Dala nam je teze......
Evo:
-Odabrati slike priprode koja je poznata(svakodnevno je posmatrate)
-Uocavati i opisivati detalje slike pravilnim redosledom-od blizeg ka daljem ili obrnuto
-,,Oziveti'' sliku-opisati dinamicne scene(sta se krece,sta se cuje)
-Odabrati jedan detalj(stablo,most,deo obale,reke....) i detaljno ga opisati
-Pratiti prirodne pojave i kretanje zivih bica i opisati ga onako kako se stvarno u prirodi dogadja
VAZNO:Pravopis i upotreba stilskih figura.

Jel moze sastav po ovim tezama????Ljudi molim vas kao Boga!!!!Izvinite sto trazim svaki dan novi sastav.........Volela bih da mi neko pomogne!E,da ovo mi treba danas!!!!!!Sutra citamo!A u ponedeljak je pismeni!!!!!!!!!HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odabrati jedan detalj(stablo,most,deo obale,reke....) i detaljno ga opisati

EVO ZA STOCIC

Ustala sam rano da ukradem suncano jutro letu,kojem se blizi kraj.Nebo je bilo vedro bez ijednog oblačka,sunce se probijalo kroz ogromne krošnje.Koračala sam krivudavom stazom osluškujući cvrkut ptica.Ništa drugo sem tog nestašnog hora nije remetilo moje misli koje su neumorno lutale prošlošću.
Osećala sam kako sa izuzetnom lakoćom osvajam breg.Iza krivine sam ugledala crkvu svetog Teodora kako blješti okupanim jutarnjim suncem.Pozelela sam da zakoračim s one strane gvozdene ograde I u miru se predam molitvi.Ali vrata su bila zaključana.Razočarano sam se okrenula razmišljajući kuda dalje,kad spazih ljupku kućicu blizu crkve.Neodoljivo je podsećala na pribivaliste junaka iz bajke.Mozda na onu u koju je svratio pinokio,gde ga je lutka ucila lepim manirima.
Onda ugledah taj stočić koji mi je privukao pažnju.Bio je mali,okrugao od betona,na jednoj nozi.I ne bi bio nista posebno dam u duh nije udahnuo slikar Bora Subić..Stajala sam ispred kuće I netremice ga posmatrala.Vlasnik me je primetio I posao mi u susret.I on je ranoranilac poput mene sto se ne bi moglo reci za stanovnike ostalih kuca.Ljubazno me je pozvao da pogledam njegovu izlozbu.Sve slike su mozaici.Portret Nikole Tesle,Mona Lize,novi grb grada Vrsca I druge.Cika Bora mi je osvakoj posebno kao objasnjenje sta predstavlja,kad je I kako nastala.
Ali najlepsi utisak na mene je ostavio onaj njegov ljupki stocic.Pravi stocic na pravom mestu.Tezak pedesetak kilograma,stajao je pred kucom prkoseci Kosavi.Ona se dobro namucila ne bili ga oduvala,ali uzalud.Ma koliko se trudila nije ga pomerila ni milimetar.Njegova okrugla ploča kao I nogica bile su oblozene raznim kamencicima u boji.Svaki od njih cika Bora je farbao tako sto je mesao krec,ulje I boje.Stvarao je mozaik.Ta mesavina odolevala je I kisi I snegu.
Zato je malecki sto stajao godinama ne menjajuci izgled.Ako mi ne verujete uverite se sami.Kada sam krenula cika Bora mi je poklonio ruzu iz svoje baste I par sarenih kamencica.Osecala sam se kao Alisa u zemlji cuda jer me je stocic podsetio na onaj iz pomenute bajke.Samo sto nije stakleni.A umesto kolacica na kome pise “pojedi me” na njemu su stajale dve kafe kojom me je slikar posluzio.Dok sam pila I caskala sa umetnikom razmisljala sam o njegovom delu.I zakljucila da je uspeo da stvari magicni predmet kojim se ulazi u bajku.Stocic je toliko mocan,da verujem da cu sledeceg puta kraj njega zateci Alisu,Sesirdziju I Belog zeca kako sa cika Borom piju caj.

NADAM SE DA CE OVO POMOCI..;.
JAVI DA LI TI SE SVIDJA...
Nazad na vrh
-aleksandra-
Pričalica

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 18:55    Naslov:

Lep je,hvala.ali vec sam napisala sastav!!Napisacu vam moj sastav veceras ili sutra,da bi mi rekli sta mislite,sad nemam vremena,ucim biologiju,a sastav je dugacak......
Nazad na vrh
Vesnap
Član

Pridružio: 10 Dec 2008

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 19:54    Naslov:

e moze neko da mi napise sastav na temu ,,sta ocekujem u buducnosti,,unapred hvala
Nazad na vrh
POLICE GIRL
Član

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 21:00    Naslov:

e moze neko da mi napise sastav na temu ,,sta ocekujem u buducnosti,,unapred hvala...

UVOD
"U godinama u kojim sam, tesko je znati sta zelim, kako se vidim u buducnosti. Jedino u sto sam sigurna je da zelim zivjeti i raditi posteno, bez stela i podmicivanja, bez da neko da neko drugi posao obavi za mene, ni po koju cijenu se se ne zelim kititi tudjim perjem.
Nazad na vrh
-aleksandra-
Pričalica

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 21:16    Naslov:

Evo ga moj sastav: Zivim u stambenoj zgradi oko koje nema mnogo zelenila,ali postoji jedno meni drago drvo.
Cesto kada sam umorna,zamisljena ili cekam drugaricu,kroz prozor posmatram to drvo,tako da na njemu primetim svaku promenu.Do nedavno bilo je okiceno zelenim liscem i pticicama koje su veselo cvrkutale i skakutale po granama.Jesen je ucinila svoje i prirodi

E nastavicu sutra,moram da idem da perem kosu idem pre podne u skolu..Ustajem u 6:30..................
Nazad na vrh
POLICE GIRL
Član

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 21:39    Naslov:

Citat:
e moze neko da mi napise sastav na temu ,,sta ocekujem u buducnosti,,unapred hvala...

UVOD
"U godinama u kojim sam, tesko je znati sta zelim, kako se vidim u buducnosti. Jedino u sto sam sigurna je da zelim zivjeti i raditi posteno, bez stela i podmicivanja, bez da neko da neko drugi posao obavi za mene, ni po koju cijenu se se ne zelim kititi tudjim perjem.

UVOD JE PISAN JEKAVICOM ...
TI ZAMENI CIJENU SA CENU I ZIVJETI SA ZIVETI...
Nazad na vrh
_MaCcY_
Stariji član

Pridružio: 07 Jun 2008

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 22:00    Naslov:

Moze meni neko da pomogne?
E ovako,pre neki dan smo imali da pisemo sastav na temu 'Tvrd je orah vocka cudnovata' i meni je keva osmislila uvod,a ja sam ostatak,ali je mene nastavnica prozvala...Sva sreca pa sam joj samo uvod procitala...Pa ako moze neko neki uvod da mi napise za ovu temu i pocetak razrade...Bila bih vam vrlo zahvalna....

hoce li mi pomoci neko...??? Crying or Very sad
Nazad na vrh
karate girl
Član

Pridružio: 18 Nov 2008

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 23:23    Naslov:

*...e, MaCcY, za kad ti treba sastav tvrd je orah vocka cudnovata?...#
Nazad na vrh
_MaCcY_
Stariji član

Pridružio: 07 Jun 2008

PorukaPoslao: Sreda 10. Decembar 2008 23:44    Naslov:

Za petak....
Nazad na vrh
Vesnap
Član

Pridružio: 10 Dec 2008

PorukaPoslao: Četvrtak 11. Decembar 2008 18:06    Naslov:

treba mi sastav na temu ,,sta ocekujem sa sta mi se dogadja,,unapred hvala
Nazad na vrh
hilary_m
Član

Pridružio: 09 Mar 2008

PorukaPoslao: Petak 12. Decembar 2008 18:06    Naslov:

Ako neko može da mi pomogne,mom drugu koji je prvi srednje treba sastav ,Kada padnu maske',i jak mu je bitno da tu dobije peticu,tako da ako bilo ko može da mi pomogne,hvala unapred Very Happy
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    svet.rs forum -> Bravo Girl Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 34, 35, 36  Sledeći
Strana 24 od 36

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Svet Zona Lepota i zdravlje CKM Moja beba Bravo Bravo girl