svet.rs forum
Svet Zona Lepota i zdravlje CKM Moja beba Bravo Bravo girl
svet.rs
Forumi svet.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke ChatChat   PristupiPristupi 

Sastavi
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 34, 35, 36  Sledeći

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    svet.rs forum -> Bravo Girl
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Miss.Nena
Stariji član

Pridružio: 16 Avg 2008

PorukaPoslao: Subota 6. Decembar 2008 18:01    Naslov:

E JEL MOZE NEKO DA MI NAPISE SASTAV ,U KOJEM TREBA DA SE RASPRAVLJA DA LI JE TO DOBRO I ZASTO ILI NIJE I ZASTO,A TEMA JE-Da li su dobri kasni izlasci,ili ne?
Aj molim vas,,,ja prvi put trazim sastav.pozZz......
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
susana_g
Stariji član

Pridružio: 23 Jul 2008

PorukaPoslao: Nedelja 7. Decembar 2008 11:39    Naslov: ...

i meni treba jedan sastav...u pitanju je opis spoljasnjeg prostora a tema je:
moja ulica u poznu jesen

znam da je tema glupa,ali pomozite pls!!!
Nazad na vrh
POLICE GIRL
Član

Pridružio: 06 Dec 2008

PorukaPoslao: Ponedeljak 8. Decembar 2008 15:59    Naslov:

LJUDI DA SE POHVALIM NAPISALA SAM PESMU ZA 10.MINUTA
NA CASU I OTISLA JE NA TAKMICENJE... Razz Razz Razz Razz

(ko ne zna ja sam Floresita)
Nazad na vrh
-aleksandra-
Pričalica

Pridružio: 15 Nov 2008

PorukaPoslao: Ponedeljak 8. Decembar 2008 16:30    Naslov:

E ljudi,onaj sastav opisivanje spoljasnjeg prostora mi jos uvek treba,sledece nedelje imamo pismeni,Floresita,onaj sto si mi ti napisala je suuuper,ali nije za moj muzrast i provalice da mi ga je neko napisao,pa ako bi neko da ga napise za moj uzrast..A treba mi nesto kao opis prirode....
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger MSN Messenger
POLICE GIRL
Član

PorukaPoslao: Ponedeljak 8. Decembar 2008 17:38    Naslov:

Citat:
E ljudi,onaj sastav opisivanje spoljasnjeg prostora mi jos uvek treba,sledece nedelje imamo pismeni,Floresita,onaj sto si mi ti napisala je suuuper,ali nije za moj muzrast i provalice da mi ga je neko napisao,pa ako bi neko da ga napise za moj uzrast..A treba mi nesto kao opis prirode....

SVIDJA MI SE STO NE CEKAS POSLEDNJI MOMENAT,
VEC NA VREME TRAZIS...
BICE DO VECERAS,OBECAVAM...
(JA SAM FLORESITA)
Nazad na vrh
POLICE GIRL
Član

PorukaPoslao: Ponedeljak 8. Decembar 2008 17:50    Naslov:

Aleksandra evo...

Javi da li ti se svidja...

Gomila uzhurbanih,po svemu sudeci ne bash strpljivih ljudi,gurala me je na sve strane,pa je bilo prilichno tesko proci kroz vrata "Oblak ekspresa" a ne zavrsiti u zavojima. Ali - moju chvrstu odluku da u putu uzhivam i ne dozvolim ni jednom od nervoznih osoba da svoju negativnu energiju prenese na mene,niko nije mogao da spreci. Kada sam konacno ustala,sela sam na svoje mesto, i duboko uzdahnula.Tek izashlo sunce,pozdravilo je nash voz bacajucji svoje zlatno-obojene zrake po shinama. Zachuo se lagani zvuk motora i okretanja tochkova. "Oblak eksprec" punom parom je krenuo ka "Shumskom jezeru" .
Svuda po zelenilu koje nas je okruzhivalo,mogli smo videti svezhu jutarnju rosu.... Posmatrala sam divno,cisto plavetnilo iznad nas,divila mu se,i mastala kako smo vec stigli do jezera. Cak sam mogla i da osetim njegov miris,iako smo tada bili poprilichno daleko.
Posle izvesnog vremena,dosli smo do shumskih predela,koji su me neverovatno zadvili,sto je,pak,bio sam uvod u ono sto je sledilo kasnije..Shuma o kojoj sam toliko slusala,predeli o kojima se toliko pirchala.. Konacno sam se nalazila u srcu svega toga. Drvece,livade..... Sve je bilo kao u bajci,naslikano.... Obojeno najzelenijom bojom koju sam ikada video. Radosno cvecje, razbacno svuda oko mene, igralo je na sve strane uz novi hit zvani "Jutarnji vetar".Zapazila sam mladu srnu koja je pila vodu iz oblizhnjeg potoka. Cela ta bajkovita i idilichna spoljashnja atmosfera prenela je svoj mir,spokoj.. svoju harmoniju u moju dushu. Osecjala sam se kao nikada ranije,kao da su sve moje brige tada nestale..
Gole grane i pusti predeli nastupili su iznenada, bez ikakvog uvoda. Taj kontrast nastupio je tako neocekivano da sam poskocila. Bio sam odushevljen i iznenadjen,ali i razocharan jer sam morao da se oprostim od svih onih bajkovitih predela od ranije.
Ponovo sam osetila onaj miris od ranije,samo izgleda da ovaj put to nije bilo samo u mashti. U daljini sam zapazila kako se plava tacka,koju sam nedavno primetila vecj dosta uvecala. Primetila sam da su ona nervozna i mrzovoljna lica ljudi iz moje okoline sada bila ispunjena vedrinom i osmehom. Njihove face bile su,kao i moja,prilepljene uz prozor,posmatrajucji tacka koja je sada bila jako velika. Nas put do "Shumskog jezera",tu se zavrsio.
Satima kasnije,kada je nocj na svom ogromnom,velicanstvenom nebeskom svodu vecj oslikala stotine blistavih,belih figura, i kada je sve oko mene bilo obasjano tom charobnom mesechinom,sedela sam na steni uz jezero. Divila sam mu se. Bilo je magichnije i divnije nego sto sam ga ikada ranije zamishljala. Talasi su se valjali,stvarajuci po negde belu grivu koja se penjuci rasprshavala,drhtecji su propadali sami u sebe,a novi su ih sahranjivali. Ponovo sam uzdahnula. Pripremila chetkicu i platno,i pocela da
slikam tu prirodnu lepotu.
Nazad na vrh
-aleksandra-
Pričalica

PorukaPoslao: Ponedeljak 8. Decembar 2008 18:07    Naslov:

Super je,svidja mi se!Necu ga celog prepisati,jer je imak malo mnogo za moj uzrast,ali cu vecinu sastava iskoristiti!!Hvala ti puno!!!!!!!
Nazad na vrh
POLICE GIRL
Član

PorukaPoslao: Ponedeljak 8. Decembar 2008 19:23    Naslov:

NEMA NA CEMU,
DRAGO MI JE DA TI SE SVIDJA,
AKO TI JOS NESTO TREBA TRAZI,SAMO DAN ,DVA RANIJE..
POZ...
Razz
Nazad na vrh
susana_g
Stariji član

PorukaPoslao: Ponedeljak 8. Decembar 2008 20:16    Naslov: ...

I JA SAM TRAZILA SASTAV DVA-TRI DANA RANIJE...AL JBG....MORALA SAM PREDATI NEKI BUCKURIS KOJI SAM NAPISALA(HVALA NA NICEMU Wink )
Nazad na vrh
POLICE GIRL
Član

PorukaPoslao: Ponedeljak 8. Decembar 2008 21:42    Naslov:

Citat:
I JA SAM TRAZILA SASTAV DVA-TRI DANA RANIJE...AL JBG....MORALA SAM PREDATI NEKI BUCKURIS KOJI SAM NAPISALA(HVALA NA NICEMU )

AKO POGLEDAS VIDECES DA TADA NISAM BILA
NA FORUMU ,...
Nazad na vrh
-aleksandra-
Pričalica

PorukaPoslao: Utorak 9. Decembar 2008 12:34    Naslov:

Ljudi znam da sam dosadna.....Treba mi sastav Dinamicne i staticne pojave u prirodi....Danas nam je rekla a za 3 dana imamo pismeni sa ovom temom!!Zena luda......Ali ovo je hitno.....Bilo ko..I ako moze da bude na nivou sestog razreda....Mislim da ne bude sastav kao da ga je pisao neki profesionalni pisac,nego neki najobicniji,samo da bude za peticu.....Nadam se da cete moci da mi pomognete..........
Nazad na vrh
DanijelayUker
Član

Pridružio: 09 Dec 2008

PorukaPoslao: Utorak 9. Decembar 2008 19:48    Naslov: E ljudi hitno mi treba VUK KARADZIC!!!!!!!?????????

Nazad na vrh
DanijelayUker
Član

Pridružio: 09 Dec 2008

PorukaPoslao: Utorak 9. Decembar 2008 19:50    Naslov:

jEL IMA KO SASTAV NA TEMU VUK KARADZIC?????????????????
Nazad na vrh
_MaCcY_
Stariji član

Pridružio: 07 Jun 2008

PorukaPoslao: Utorak 9. Decembar 2008 19:57    Naslov:

Moze meni neko da pomogne?
E ovako,pre neki dan smo imali da pisemo sastav na temu 'Tvrd je orah vocka cudnovata' i meni je keva osmislila uvod,a ja sam ostatak,ali je mene nastavnica prozvala...Sva sreca pa sam joj samo uvod procitala...Pa ako moze neko neki uvod da mi napise za ovu temu i pocetak razrade...Bila bih vam vrlo zahvalna....
Nazad na vrh
susana_g
Stariji član

PorukaPoslao: Utorak 9. Decembar 2008 20:39    Naslov: ...

ZA ALEKSANDRU:

mi smo ovo davno radili,ali cu pokusati da ti pomognem...

Nagla oluja
(opisivanje dinamickih i statickih pojava u prirodi)

Strasna vrucina!Nigde cvrkuta pticice,nigde daska vetra.U mom kraju to se cesto dogadja leti.
Na drvecu,lisce je vec suvo,kao da je jesen! trava moli za milost,za malo kisice,za malo svezeg vazduha.Na livadama,ulicama,trotoarima nigde zive duse.Svi su se posakrivali u kuce i sklonista.Cak se i klasje zita ukrutilo,ne mrda. Sunce przi kao u pecnici,kao u samom paklu,kao da zemlja otvorila i propala u pakao.
Najednom,tracak nade se pojavi.Nad zemljom se nadvijao crni oblak.Svima se vratio osmeh na lica.Poce lagana kisica.Zivotinjice izadjose da se osveze.Vrapcici skakutase po ulici,ptice su plesale svoj ples na nebu,macke i psi su se druzili.Sve je bilo veselo.
Ali,ta kisica,taj tracak nade u toj vrucini,se pretvorio u najgori kosmar ikad.Iz oblacka napravi se dva,iz dva cetiri.Oblaci crni prekrise nebo.Poce padati jaka kisa,kakvu niko u tom gradu video nije.Dunu sila vjetar i drveca se povijahu sve do zemlje.Poce grad.Ljudi koji su do malopre bili veseli zbog kisice sada su se opet posakrivali u svoje kuce,plaseci se strasne oluje.Oluja je bivala sve jaca i jaca.Drvece je letelo,crepovi kuca i delovi fasade su se vukli po ulicama.Blokiran je saobracaj.
Konacno,i taj kosmar prodje.Sveje delovalo kao ruzan san,a posledice su bile katastrofalne.Sve,apsolutno sve kuce su bile unistene,park je izgledao kao Sahara,a same ulice opustosene.Sve je izgledalo tako tuzno.Ljudi su plakali prepustajuci se nemilosrdnoj sudbini.Mnogi su ostali bez domova.
I tako se,od same jedne zelje za malom,slabasnom kisicom,sve pretvorilo u najgoru nocnu moru.To je dokaz da ponekad dobijemo mnogo vise nego sto zaista zelimo,i sto nam moze doneti velike posledice.

sta kazes?????jel dobro????
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    svet.rs forum -> Bravo Girl Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 34, 35, 36  Sledeći
Strana 23 od 36

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Svet Zona Lepota i zdravlje CKM Moja beba Bravo Bravo girl